533
עריכות
Sebastian27 (שיחה | תרומות) אין תקציר עריכה |
Yonyon500a (שיחה | תרומות) אין תקציר עריכה |
||
שורה 114: | שורה 114: | ||
** קו 10: מרכבת מרכז למתחם ג'י (ראשל"צ) דרך בת ים | ** קו 10: מרכבת מרכז למתחם ג'י (ראשל"צ) דרך בת ים | ||
** קו 41: מהתחנה המרכזית לבי"ח וולפסון | ** קו 41: מהתחנה המרכזית לבי"ח וולפסון | ||
** קו 418:מבית העלמין בת ים | |||
* '''קוי אגד:''' | * '''קוי אגד:''' | ||
** קו 83: מרכבת מרכז לראשון לציון דרך בת ים | ** קו 83: מרכבת מרכז לראשון לציון דרך בת ים | ||
** קו 88: ממסוף כרמלית לחולון קריית שרת דרך בת ים | ** קו 88: ממסוף כרמלית לחולון קריית שרת דרך בת ים | ||
** קו 425: משדרות רחבעם זאבי בראשון לציון דרך בת ים | |||
==ראו גם== | ==ראו גם== |