פתיחת התפריט הראשי

ויקיפועל β

עונת 1999/00 (כדורגל) מחזור 7

Hapoel Keter Tel Aviv - Team Picture 1999-2000 (7).jpg
עונה 1999/00
מסגרת ליגת העל
מחזור/סיבוב מחזור 7
תאריך 16.10.1999
יריבה מכבי פתח תקווה
מקום אצטדיון האורווה
תוצאה 5:1
צופים 3,000

תיאור המשחק

טריויה

מהלך המשחק

בדקה הרביעית הכשיל אנטבי את מליחי ברחבה אך השופט חיימוביץ' התעלם ולא פסק לפנדל למקומיים. כעבור דקה התעלם חיימוביץ' ממרפק מכוון שהכניס רופניק לגרגיץ' והמשיך בתצוגת הנפל שלו כשפסל שער חוקי להפועל מרגלי פישונט. בדקה ה-12 הובקע השער הראשון במשחק. פישונט נגח, מלול הדף וחרזי המשיך במספרת שנהדפה מידו של הבלם מגמאדוב. חיימוביץ' סופסוף פסק נכון, הרחיק את מגמאדוב ופסק על פנדל לאדומים. שמעון גרשון בעט בקור רוח פנימה והעלה את הפועל ליתרון.

ללא מגמדוב המקומיים התפרקו וכבר בדקה ה-15 הכפילה הפועל את היתרון לאחר שחרזי המשיך מסירה נאה של אנטבי פנימה. בדקה ה-23 המישכה ההתפרקות. בלילי מסר רוחב לפישונט. טעות של המגן אוחיון הטעתה את השוער מלול ופישונט נותר לבדו מול שער חשוף והבקיע בקלילות את השלישי.

בדקה ה-24 המשיך חיימוביץ' לטעות, שוב לטובת הפועל, כשהתעלם (שוב) מהתנהגות פרועעה של רופניק שהחזיר מכה חזקה להתגרות של יצחק מול עיניו של השופט. חיימוביץ למזלו פסק על צהוב לשני השחקנים. בדקה ה-38 עבר חרזי את צופין, מסר לפישונט שהמשיך לבלילי בתוך הרחבה, שמהאויר בעט פנימה - 4:0 מדהים להפועל.

המחצית השניה הייתה כבר לפרוטוקול. הפועל העבירה את הזמן. בדקה ה-57 תפס עמר את בלילי בחולצתו ברחבה, והשופט פסק פנדל נוסף להפועל. גרשון הבקיע גם אותו והעלה את הפועל ל5:0. בדקה ה-67 הצליחה פ"ת להבקיע שער ניחומים. טובי מסר ליצחק שהתכבד בשער לרשתו של רחמין הצעיר.

הרכבים

הפועל ת"א: ניר רחמין, אילן בכר, שמעון גרשון, מוטי אוחיון, יגאל אנטבי, אישטוואן פישונט, כפיר אודי (סבסטיאן סימרוטיץ' 54), דיאן רצ'וניצה, דאבור רופניק (זיו כבדה 59), פיני בלילי (סלים טועמה 71), רונן חרזי.

מכבי פ"ת: גולן מלול, מוראד מגמאדוב, שרון צופין, עוזי אוחיון (פרטיאלי 46), איסמעיל עמר, מרטין גרגיץ', דניאל, עידן מליחי (שמריהו 59), גיא יצחק, בראנסי (תומר בן יוסף 16), אסי טובי.

שופט: אריק חיימוביץ'

כרטיסים צהובים

כרטיסים אדומים

  • מכבי פ"ת: מוראד מגמדוב (12)

קישורים חיצוניים