עונת 2003/04 (כדורגל) מחזור 10

מתוך ויקיפועל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Svg2raster.jpeg
עונה 2003/04
מסגרת ליגת העל
מחזור/סיבוב 10
תאריך 30/11/2003
יריבה מ.ס אשדוד
מקום אצטדיון הי"א
תוצאה 3-3
צופים


מהלך המשחק

דקות הראשונות היו בשליטה של הקבוצה המקומית, וכבר בדקה הרביעית הובקע השער הראשון: עמנואל פאפו שלח את שי הולצמן במסירה אל תוך הרחבה, והולצמן, מזווית קשה מול אלימלך, גילגל בקור רוח פנימה - 0:1 לאשדוד.

בדקה ה-25 קיבל חיים רביבו את הכדור בתוך הרחבה, אחרי נגיחה לא מוצלחת של שמעון גרשון בכיוון שערו. רביבו השכיב את אלימלך ובעט למרכז השער - 0:2 לאשדוד.

התשובה של הפועל תל אביב הגיעה 11 דקות לאחר מכן. יגאל אנטבי התרומם לכדור קרן של רמי אבו לאבן ונגח חזק פנימה - 1:2. מאמן הפועל תל אביב, דרור קשטן, היה נסער במהלך כל המשחק, ובדקה ה-40 הסתיים דין ודברים בין קשטן לשופט אלון יפת בהרחקתו של מאמן הפועל מתחומי המגרש.

בדקה 57 הגביה קלמי סבן מימין. השוער מיידאן הדף לעברו את הכדור לעברו של אסי דומב, אך הכדור שפגע בבלם אשדוד, וניתז אל תוך השער - 2:2. המשחק התחמם, ושש דקות לאחר מכן ביצע שוקי נגר עבירה על סבן, וספג צהוב. בעקבות דברים שאמר ככל הנראה לשופט, ראה נגר מיד את הכרטיס אדום.

בדקה ה-65 הסתער קרגולה על כדור שהושמט על ידי מיידאן ודחק אותו פנימה, יפת פסל את השער בטענה לעבירה של החלוץ. עשר דקות לאחר מכן דהר אוגבונה לבדו אל רחבת אשדוד, והוכשל בגסות על ידי מיידאן. שוער אשדוד ראה כרטיס אדום והשאיר את קבוצתו בתשעה שחקנים.

הפועל תל אביב ניסתה להשיג את השלישי, אולם אשדוד הסתגרה ברחבה, והצליחה למנוע מהאדומים לכבוש, עד הדקה ה-90. אז הגביה סבן מימין, ופאפו נגח לאחור כדור שנעצר אצל אדרי. החלוץ באדום פילס את דרכו ברחבה ובעט פנימה - 3:2 להפועל. המילה האחרונה, כאמור, הייתה של האדומים-צהובים: שתי דקות בתוך תוספת הזמן הרים אבוקסיס לרחבה, ופאפו ניצל חור בהגנת הפועל כדי לדחוק פנימה ולהשוות - 3:3.

נתוני משחק

כובשי שערים

  • הפועל ת"א: יגאל אנטבי (34'), אסי דומב (ע' 57'), כפיר אדרי (90')
  • מ.ס אשדוד: שי הולצמן (4'), חיים רביבו (25'), עמנואל פאפו (90')


כרטיסים אדומים

  • הפועל ת"א:
  • מ.ס אשדוד: שוקי נגר (63'), רדוסלאב מיידאן (75')

הרכבים

🎥וידאו שערי הפועל במשחק

[1]


תבנית:משחקי ??? 2003/04 (כדורגל)