עונת 2003/04 (כדורגל) מחזור 22

מתוך ויקיפועל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עצמי של אסי משיח לא סייע והפועל מפסידה 1:2 למכבי פ"ת.

פתח תקווה פתחה את המשחק בסערה כשכבר בדקה ה-7 היתל סטניסלב דוברובין בטל חן, אנטבי ובשמעון גרשון על מטר מרובע, ומתוך הרחבה שיחרר טיל אותו שביט אלימלך לא יכול היה לעצור. 0:1 ללוזונים. בדקה ה-14 הפועל ת"א היתה קרובה לשיוויון: בעיטה חופשית מסובבת מזווית קשה של יוסי רוזן, 20 מטר אלכסונית משערו של אוהד כהן, פגעה במשקוף, נחתה על הקו והיתה בדרכה לחדור פנימה. אממה - הכדור היה כל כך מסובב, שהוא פשוט יצא החוצה מסביב לקורת השער. מקרה מוזר מס' 1.

עד למחצית לא חזינו בכדורגל גדול, כשלאחר ההפסקה ראינו את האדומים מתעוררים לחיים בנסיונות להשיג את השיוויון, שבסופו של דבר הגיע בדקה ה-57: כפיר אדרי הגביה כדור מצד שמאל ובדרך הוא פגע בראשו של אסי משיח וחדר בקשת מעל ידיו של השוער אוהד כהן. מקרה מוזר מס' 2 ו-1:1 במשחק עצמו.

דרור קשטן חיכה עד לדקה ה-75 בכדי להכניס את האס שלו - יוסי אבוקסיס. זה הכניס מעט התלהבות בחבריו, אבל פתח תקווה לא שינתה סגנון משחק גם כשטועמה נכנס כמחליף במקומו של אבי תקווה ואף הגיעה להזדמנות מצויינת, עשר דקות לפני הסיום. בדקה ה-84 גם הצליח גיא לוזון לגזור קופון על הסבלנות ועל מוסר העבודה של חניכיו. סטניסלב דוברובין, המצטיין על הדשא, הוריד כדור מצויין לעומר גולן בתוך הרחבה, זה עוד הספיק לעצור ולכוון כדור שטוח מתחת לידיו של שביט אלימלך. 1:2 ללוזונים.

מכבי פ"ת: כהן; משיח, בן יוסף, מגמאדוב, גנון; צמח, ג'אן, תקווה (טועמה), מנשה; גולן, דוברובין

הפועל ת"א: אלימלך; סבן, חן, גרשון, אנטבי; קראבליו (כנפו), אבו לאבן (קינגסטון), אבוטבול (אבוקסיס), רוזן, אדרי; אוגבונה

🎥 השער של הפועל