åé÷éôåòì áôééñáå÷ Donations
שיחת משתמש:ההפועליסט

מתוך ויקיפועל
ההפועליסט
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

לוחות המשחקים

nadavb 14:31, 16 אפריל 2011 (Jerusalem Daylight Time) דבר ראשון- ברוך הבא לויקיפועל, אנחנו שמחים מאוד לראות את התרומות שלך לאתר.
לגבי לוחות המשחקים, אין טעם כל כך להשקיע בהם כרגע מכיוון שהתכנון העתידי (בתקווה שזה יקרה בקרוב) הוא להעביר את כל לוחות המשחקים לתצוגה דרך מסד הנתונים. (אני לא יודע עד כמה אתה בקיא ב'מאחורי הקלעים' של ויקיפועל, אבל המסד בהקשר שלנו כולל דפים שאינם מיועדים להצגה באתר ואליהם מוכנסים הנתונים על המשחקים, ואחר כך אפשר יהיה ליצור סוגים שונים ומגוונים של לוחות משחקים בקלות רבה). זאת אומרת שאחרי שנסיים את העבודה על לוחות הכדורגל (לא נשאר עוד הרבה), דפי המשחק נגד חיפה ובית"ר יעברו לתצוגה דרך המסד ולא יהיה יותר שימוש בנתונים שנמצאים כרגע בדף.
אני מקווה שהסברתי את זה טוב, אם לא הבנת איזשהו חלק אתה כמובן מוזמן לשאול ואני אשתדל לענות בצורה ברורה יותר.

בשורה התחתונה, אתה כמובן מוזמן להמשיך ולתרום לדפי המשחק- אבל תדע שהעבודה (המבורכת) שלך לא תהיה רלוונטית בעוד זמן מה. זאת אומרת שאם אתה יכול להרחיב יותר במקומות אחרים כמו יצירת דפי משחק, מידע על שחקנים וכו' זה יהיה יותר טוב והתרומות שלך יהיו בעלות ערך גדול יותר. שוב תודה על כל התרומות שלך, בתקווה שתמשיך לתרום ולהוסיף תוכן איכותי לויקיפועל.

הפסד טכני בגביע הטוטו

RfWikiAdm 16:03, 15 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time) אנחנו חוזרים שוב ושוב לסוגיה הזאת. ברישומי ההתאחדות רשום הפסד. עוד 20 שנה לא ישנה לאף אחד שהוא היה טכני, יהיה רשום על הדרבי הזה תוצאה של הפסד, ולא יעניין אף אחד שהוא טכני. אין שום דרך אחרת להתייחס לזה, לא משנה כמה זה מעצבן את כולנו. צר לי

nadavb 14:33, 26 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time) גם אם דעתך היא שונה, יש דרך וצורה להביא לשינוי של דברים כאלה. אם אתה לא מסכים עם עמדתם של מפעילי המערכת ואתה רוצה לקיים דיון מסודר בנושא- אתה מוזמן לפתוח אחד בדף השיחה של הערך ולהציג את הטענות שלך בצורה מכובדת. מלחמת עריכות שכזאת לא תביא אותנו לשום מקום.
סוף שבוע אדום ונעים.

מחיקת ערך

nadavb 12:31, 8 אוגוסט 2011 (EEST) גם אם לדעתך ערך לא ראוי (ואני מסכים איתך במקרה הזה), בשביל למחוק אותו יש להתחיל דיון מסודר בדף השיחה של הערך ולשמוע גם את דעתם של שאר העורכים. שחזרתי את הערך ופתחתי דיון בדף השיחה שלו (אתה מוזמן להביע בו את דעתך). להבא תשתדל להמנע ממחיקה כזאת של ערכים.
המשך יום נעים :)

תארים מלפני קום המדינה

RfWikiAdm 13:31, 14 אוגוסט 2011 (EEST) בויקיפועל אנו כן סופרים גם תארים אלו. אנא הימנע מלשנות זאת

תוצאות במסד הנתונים

nadavb 23:10, 22 אוגוסט 2011 (EEST) כשמעדכנים תוצאות צריך לעדכן גם את שדה ה-result. (במקרה של נצחון יש להכניס את הערך 1, במקרה של תיקו להכניס את הערך x, ובמקרה של הפסד להכניס את הערך 2).
אתה יכול להסתכל כאן על העדכון שעשיתי למשחק שהיה היום, שבוע טוב.

ערכי משחקים

RfWikiAdm 12:02, 2 דצמבר 2011 (EET) אני רואה שאתה מדי פעם שם קישורים רלבנטיים לסרטונים של משחקים ישנים. זה מצויין, אבל מה דעתך שאני אעזור לך "לעלות מדרגה" שפשוט תוכל כל פעם לכתוב כבר ערך יפה לאותו משחק? זה לא מסובך, אני מבטיח לך. אחרי פעם-פעמיים זה כבר רץ. אלה משחקים ישנים כך שאני לא יכול כל כך לכתוב תקציר למשחקים ותיאור המשחקים וכדומה. ההפועליסט, 12:05 2 דצמבר 2011 (EET)

RfWikiAdm 12:12, 2 דצמבר 2011 (EET) לא צריך תיאור משחק והכל. אבל לפחות שתהיה התבנית הבסיסית, וכל מה שחסר תשאיר ריק או סתם ? במקום, ובסוף שמים תבנית {{קצרמר}}, כדי שנדע בעתיד להשלים את זה.

אם ממש רוצים, למשחקים מהשנים האחרונות אפשר גם כבר לחטט בארכיון YNET http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-4269-77-57,00.html ולמצוא את רוב הפרטים הרלבנטיים. אבל זה לא קריטי.

מפעיל מערכת

RfWikiAdm 22:04, 7 דצמבר 2011 (EET) לאור העובדה שאתה תורם באופן קבוע ואיכותי לויקי, מונית בזאת למפעיל מערכת. ברכותיי!

במובן הכי ישיר זה אומר שיהיו לך סמכויות למחוק עמודים, לשחזר עמודים ולחסום משתמשים צהובים מניאקים. במובן היותר עקרוני זה בתכלס לא שונה ממה שאתה עושה עכשיו - צריך לעבור מדי פעם על עמוד השינויים אחרונים ולראות שאין השחתות, להוסיף על תיקונים של אחרים, ובתקווה גם שתשתתף באופן קבוע בכתיבה של חלק מסויים בויקי (כמו ששכטר היה עד לא מזמן עם ערכי המשחקים בכדורגל, ואני עם משחקי הכדורסל). בהצלחה!

שמח לשמוע, תודה רבה

ההפועליסט, שיחה, 22:17 7 דצמבר 2011 (EET)

הצבעת עורכים

RfWikiAdm 14:10, 29 ינואר 2012 (EET) לתשומת לבך, הועלה נושא להצבעה הדורש החלטה בקרב מפעילי המערכת. אשמח אם תביע דעתך בדף השיחה של שער הקהילה

זה הרגע וזאת השעה

RfWikiAdm 22:52, 15 מאי 2012 (EEST) יאללה חבר'ה נגמרה עונת הכדורגל. גם אנחנו צריכים לסגור את הסיפור הזה, לפני שיתחיל הבלגן של עונת המלפפונים (וברור לכולנו שיהיה בלגן). סיכום עונה, עדכון ערכי שחקנים במעלליהם העונה, ערכים אדומים בלוח משחקים. יאללה מי מתגייס?

המשך דיון בשער הקהילה

השלמת דקות הבקעה ומבקיעים

nadavb 20:35, 18 מאי 2012 (EEST) אני רואה שאתה נוהג לעשות את זה לא מעט, למה שלא תקח על עצמך להשלים מבקיעים לעונות שלמות במקום להשלים בצורה נקודתית? מנסיון, זאת לא עבודה קשה או ארוכה במיוחד והבונוס זה שאתה נשאב לקרוא על עונות ומשחקים מלפני עשרות שנים ותמיד מגלים סיפורים מעניינים וזה תמיד מרתק

* לא יודע אם אתה יודע, אבל כל החומר הארכיוני בשביל זה נמצא באינטרנט ואין צורך לסוע לארכיון מיוחד או משהו כזה
מה אתה אומר?

אני בעד, אבל זה הרי ברור שהמשחקים שאני לא מוסיף להם דקות הבקעה, זה פשוט בגלל שאני לא יודע אותם. תוכל לעזור לי איך אוכל למצוא? נגד מכבי חיפה והפועל פ"ת אני יכול לעשות של כל השנים כי זה כתוב באתרים שלהם. אבל של שאר הקבוצות, למשל יש הרבה משחקים מתחילת שנות ה-90 שאני רוצה לעדכן ואלה שעדכנתי הם כי ראיתי במקרה סרטונים של אותם משחקים. אמרת שכל החומר הארכיוני בשביל זה נמצא באינטרנט, תוכל לומר לי איך ואיפה לחפש? תודה רבה

ההפועליסט שיחה, 21:16 18 במאי 2012

nadavb 21:51, 18 מאי 2012 (EEST) יש 3 ארכיונים מרכזים שכדאי להיעזר בהם ומאפשרים להשלים עד שנת 84

בארכיוני דבר ומעריב תלחץ דפדף בלשונית הימנית ותבחר תאריך.
בעיתוני חדשות הספורט תשנה את התאריך בשורת הכתובת לפי התאריך הרצוי (שים לב שאתה שומר על התבנית, אחרת זה לא יגיע לשום מקום כמובן).

אם יש משהו לא מובן אתה מוזמן כמובן לשאול, כל הכבוד שאתה לוקח את זה על עצמך

כלים אישיים
תרומות