åé÷éôåòì áôééñáå÷ Donations
שיחת משתמש:Nadavb/ארכיון 1

מתוך ויקיפועל
Nadavb/ארכיון 1
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

דף השיחה הנוכחי


תוכן עניינים

אהלן

RfWikiAdm 17:46, 23 אוגוסט 2010 (Jerusalem Daylight Time) ראשית כל ברוך הבא לויקי, ותודה שהתחלת לתרום! מעבר לכך, כמה הערות לטעויות שעשית כעורך מתחיל בערך ליגה לאומית (כדורגל), ביקורת בונה.

 • מידע שנלקח ממקורות אחרים - אני רואה שהערך בחלקו לפחות מבוסס על הערך בויקיפדיה הכללית. נא לציין זאת. אמנם מדובר במקור שהוא פתוח וללא זכויות יוצרים (משהו שמאד כדאי לשים לב אליו אגב), אבל עדיין זה הוגן לפחות לשים משפט כגון "המידע מבוסס בחלקו על הערך ליגה לאומית (כדורגל) בויקיפדיה הכללית
 • נא להשתמש ברשימות עם כוכביות כפי שעשיתי פה. זה פשוט נראה הרבה יותר טוב, מאשר סתם רווחים ומעברי שורה ידניים.
 • מחשבה על הפועל, העתיד והעבר - בערך התייחסת בעצם למצב הנוכחי בליגה - השיטה, הקבוצות וכו'. זה חשוב (אם כי הקבוצות לא ממש). מה שיותר חשוב הוא ההקשר של הפועל לליגה הזאת בעבר ומחשבה על הקוראים בעתיד. למה אני מתכוון?
  • העבר - הליגה הלאומית היא היום הליגה השנייה. אבל בעבר הייתה הליגה הראשונה, ומרבית הדפים שמקושרים לדף הזה בויקי הם ממשחקי ליגה ראשונה. צריך לציין זאת - "עד שנת 1999 הייתה ליגה זו הליגה הראשונה".
  • העתיד - השיטה שרשומה שם נכונה להיום. יתכן בהחלט (למעשה די ודאי) שהיא תשתנה עוד פעמים רבות. לכן יש לרשום "שיטת הליגה נכון לעונת XXX היא". אני בכלל הייתי מוותר על השיטה. הפועל לא בליגה הזאת וזה לא ממש מעניין את הקוראים שלנו. מי שרוצה יכול לקרוא את זה בויקי הכללית. אבל אם כבר שמים, אז לפחות שיהיה עקבי ושלא מישהו יכנס עוד 5 שנים ויראה תיאור שיטה לא מעודכן ויחשוב שזה המצב.
 • הפועל בליגה - למעשה הפועל מעולם לא הייתה בליגה הלאומית כליגה שניה. כשהפועל הייתה בליגה השניה היא נקראה הליגה הארצית. כדאי לפחות לציין זאת, כי יש פה הטעיה מסויימת.

כל מה שכתבתי תקף פחות או יותר גם לערך של הליגה הלאומית בכדורסל.

אני מקווה שהכל ברור. בכל שאלה נוספת אתה מוזמן לפנות אליי או לעורכים האחרים. אם אין לך סבלנות אשתדל לתקן את הנ"ל בעצמי מתישהו, זה לא קריטי. יותר חשובה תשומת הלב בערכים עתידיים לדברים כגון אלו. תודה!

--nadavb 19:15, 23 אוגוסט 2010 (Jerusalem Daylight Time) קודם כל שלום,

 • עברתי על כל מה שרשמת ותקנתי בערך, אך יש לי בלבול מסויים בעניין התארים שהשיגה הפועל במסגרת הליגה הלאומית. האם הליגה הלאומית היתה תמיד הליגה הבכירה?, או שבזמן שליגת המשנה היתה ליגה א' היתה הליגה הארצית הבכירה?. את זה אני לא יודע ועקב כך אני לא יודע איזה מהתארים שהשיגה הפועל צריך לשייך לליגה הלאומית, ואלו לא. לכן לא הוספתי כרגע את רשימת התארים של הפועל בליגה הלאומית, אם אתה יודע באילו שנים שמשה הליגה הלאומית כליגה הבכירה, אשמח אם תגיד לי ואני אוסיף את רשימת התארים.
 • לגבי הערך של הליגה הלאומית בכדורסל, לא עשיתי בו שום שינוי, פשוט לקחתי ממנו קצת בסיס לערך של הליגה הלאומית בכדורגל, ואז בטעות שמרתי בערך הכדורסל את הדף של הכדורגל, אז אחרי זה החלפתי את הערכים חזרה.

RfWikiAdm 20:07, 23 אוגוסט 2010 (Jerusalem Daylight Time) למיטב ידיעתי הליגה הראשונה נקראה ליגה א' עד 1955, ובין 1955 ל1999 ליגה לאומית. מתי בדיוק שונה שם הליגה השנייה לליגה ארצית אני לא יודע.

--nadavb 20:38, 23 אוגוסט 2010 (Jerusalem Daylight Time) מעולה, הסופתי רשימת תארים.
אגב, עברתי עכשיו לגוגל כרום ואני רואה שלא מופיע בדפדפן הזה סרגל העריכה, בדקתי בהעדפות ובהעדפות מסומן שהסרגל יופיע. אם יהיה אפשר לסדר את זה, או שיש משהו שאני צריך לעשות כדי שזה יופיע אצלי, זה יהיה מעולה. תודה רבה.

קישורים לכתבות

89.139.213.250 00:18, 6 ספטמבר 2010 (Jerusalem Daylight Time) בבקשה תשים אותם בפורמט המקובל בויקי - כתב, קישור לכתבה עם הכותרת, תאריך, כלי תקשורת. חשוב לשים תאריך, בלי תאריך אין הקשר לכתבה. כמו כן שים לב שהלינקים תקינים - הלינק ששמת בערך של קלשנקו לא תקין. תודה

העלאת תמונות

RfWikiAdm 13:31, 11 ספטמבר 2010 (Jerusalem Daylight Time) אהלן. שים לב בבקשה רק שחייבים להוסיף את מקור הצילום (כדי שנוכל לדעת בוודאות שזה ממקור שמתיר שימוש בויקי), ועדיף מאד להוסיף גם קטגוריות. ראה למשל התיקון שעשיתי. תודה
--nadavb 13:38, 11 ספטמבר 2010 (Jerusalem Daylight Time) אין בעיה, איישם את זה מעתה והלאה.

מפעיל מערכת

RfWikiAdm 12:39, 2 אוקטובר 2010 (Jerusalem Standard Time) ==מפעיל מערכת== RfWikiAdm 13:16, 20 מרץ 2010 (Jerusalem Standard Time) לאור העובדה שאתה תורם באופן קבוע ואיכותי לויקי, מונית בזאת למפעיל מערכת. ברכותיי :)

במובן הכי ישיר זה אומר שיהיו לך סמכויות למחוק עמודים, לשחזר עמודים ולחסום משתמשים צהובים מניאקים. במובן היותר עקרוני זה בתכלס לא שונה ממה שאתה עושה עכשיו - צריך לעבור מדי פעם על עמוד השינויים אחרונים ולראות שאין השחתות, להוסיף על תיקונים של אחרים, ובתקווה גם אולי מתישהו שתיקח על עצמך עדכון של חלק מהויקי באופן קבוע (כמו נגיד במבה עם לוחות משחקי הכדורגל מהעבר, ואני עם משחקי הכדורסל). בהצלחה!

--nadavb 12:59, 2 אוקטובר 2010 (Jerusalem Standard Time) תודה :)

שמות קבצים

RfWikiAdm 22:16, 1 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) שים לב, אנחנו מנסים לשמור על פורמט אחיד לתמונות ממשחקים. עונה_מחלקה_שלב.סיומת

למשל 1011_foot_1.jpg

או

1011_bball_gavia_gmar.jpg

--nadavb 22:24, 1 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) אין בעיה, איישם להבא.

חסימת IP

RfWikiAdm 19:07, 26 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) שים לב, אין טעם לחסום כתובות IP לזמן אינסופי. רובן מוקצות מחדש בכל פעם שהבנאדם מתנתק ומתחבר מחדש.
--nadavb 19:33, 26 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) אין בעיה.

זה לא מה שהתכוונתי

RfWikiAdm 03:27, 27 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) שים לב, מה שעשית כאן זה בדיוק מה שרציתי להימנע ממנו. אסור שתהיה כפילות, ויהיו תמונות/ערכים מומלצים שמופיעים רק בפורטל הכדורגל ולא בעמוד הראשי.

שים לב למשל לתבנית:פורטל:כדורגל/תמונת היום/1 בנובמבר של פורטל הכדורגל שהכנתי. אין שם שום טקסט חדש! יש בסה"כ הפנייה לתבנית של תמונת היום כללית, שעוסקת בפני עצמה במחלקת הכדורגל (במקרה הזה ויקיפועל:תמונת היום/15 ביוני. כך צריך לעשות עם כולם.

אם אתה רוצה להוסיף תמונת היום חדשה יש להוסיף אותה כתמונת היום כללית עבור תאריך לו היא לא קיימת כרגע (כרגע התחלתי למלא את הסט של 8 בכל חודש, והגעתי עד מרץ. ניתן לראות פה קטגוריה:תמונת היום), ואם רוצים שהיא גם תופיע כתמונת היום של פורטל הכדורגל יש לדאוג שתבנית מתאימה של תמונת היום של ה2 בחודש מסוים של פורטל הכדורגל תפנה אליה כנ"ל.

--nadavb 11:49, 27 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) מתנצל על הטעות, חשבתי שכשאמרת שאתה לא רוצה כפילויות שבמקום להעתיק את התוכן מהתבנית של תבנית תמונת היום הכללי יש רק להציג דרך הפנייה ולא הבנתי שזה אומר גם לא לעשות ערכים חדשים. תודה על התיקון.

הקלת חייך

RfWikiAdm 13:18, 27 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) ריכזתי את כל ההפניות לערכים מומלצים על פי יום בטבלה אחת ויקיפועל:ערכים מומלצים. עדיין צריך להסתכל בתוך כל תבנית לאיזה ערך היא באמת מפנה, אבל זה כבר מקל לזהות מה משחק ומה לא

--nadavb 13:22, 27 נובמבר 2010 (Jerusalem Standard Time) תודה רבה, באמת מקל מאוד על החיפוש. שוב תודה, ושבת שלום.

עזרה עם כתבות

RfWikiAdm 00:26, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) יש לי מאגר כתבות שגזרתי מחדשות הספורט, בעיקר ב67-68. בא לך לעזור לי קצת, ואחרי שאעלה אותם, לעבור עליהם, להכניס אליהם קישורים ולשלוף מהם מידע לערכים המתאימים?

--nadavb 01:15, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) קשה לי להתחייב לגבי הזמן הקרוב כי יש לי קצת עומס בלימודים, אבל אני מאמין שאני אמצא זמן לעזור עם זה ומקס' אם לא בזמן הקרוב אז בזמן אחר..

מדובר בכתבות על משחקים או כתבות צבע על הא ודא?

RfWikiAdm 01:17, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) רובן המוחלט כתבות צבע. אם אין זמן אז חפיף. לא משהו קריטי. אמשיך לצבור עד שמתישהו יהיה לי כח להעלות ולטפל בזה אחת ולתמיד

זכויות יוצרים

RfWikiAdm 13:14, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) שים לב, התמונה ששמת פה עונת 1982/83 (כדורגל) מחזור 1, מפירה זכויות יוצרים מאחר וטרם עברו 50 שנה מיום צילומה, אז הסרתי אותה

--nadavb 13:19, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) זה מתוך ארכיון ההתאחדות לכדורגל. קבלנו מהם אישור להשתמש בחומרים, לא?

RfWikiAdm 13:31, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) אני די בטוח שזכויות יוצרים על תמונות שייכות בכלל לצלם שצילם את התמונה

--nadavb 13:50, 29 ינואר 2011 (Jerusalem Standard Time) לפי תחתית הדף הזה, התמונות שייכות לעיתון. מה גם שלפי מה שאני זוכר מהביקור שלי בארכיון אמרו לי שאפשר לצלם תמונות ולהשתמש בהן.. הכי טוב יהיה לשאול אותם במייל..

גביע המדינה

RfWikiAdm 00:21, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) כמה אחורה אתה מתכוון ללכת עם זה? פשוט מישהו כבר הבטיח לעבור על חדשות הספורט ולהשלים משם את גביע המדינה מה שיש, ואם אתה הולך לעשות הכל אני אגיד לו לעבור לעשות לוחות משחקים אחרים (חסר לא מעט כידוע)

--nadavb 00:29, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) בינתיים לא הגדרתי מטרה, מתי שיש לי כוח אני מכין..
הכי טוב לדעתי שכל אחד יתחיל מקצה אחר (הוא מוזמן לבחור איזה) כדי שלא נעשה עבודה כפולה בטעות..

 • אתה יכול להגיד לו שאם הוא צריך עזרה הוא מוזמן לפנות אלי, יש לי ספר עם כל המשחקים משמינית הגמר ועד הגמר ולפעמים יש גם קצת רקע על הסיבוב המוקדם..
 • את זה אני מניח שהוא עושה, אבל אם לא- כדאי להסתכל במוזיאונים של מכבי חיפה והפועל פ"ת, יש שם תאריכים וזה מקל מאוד על חיפוש הכתבות..
 • למה שהוא לא יפתח משתמש בויקיפועל?

RfWikiAdm 00:36, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) הוא לא איש טכני במיוחד, אבל אמר שאם צריך משהו סיזיפי שלא דורש לכתוב טקסטים הוא יכול. אז נתתי לו לעבור על חדשות הספורט בכמה שנים. והוא עשה עבודה יפה, ואז הוא הציע להשלים את גביע המדינה. מאז לא יצא לו לשבת על זה עוד, ובינתיים אתה התלבשת על זה. אם יש לך הכל רשום ויפה כזה, אז תשלים את זה וזהו. אני אשלח אותו לדברים אחרים.

מה שיש לך יש שם גם על לפני קום המדינה?

--nadavb 00:42, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) בגביע ארץ ישראל יש רק את משחקי הגמר (הפועל הגיעה למעמד 7 פעמים)

RfWikiAdm 00:44, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) טוב בקיצור אני אעביר אותו למשימות אחרות של מעבר על עיתונים. תודה!

--nadavb 00:54, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) בכיף. הסתכלתי עכשיו קצת יותר לעומק ואני רואה שברוב העונות יש גם קצת יותר מידע מאשר משחקי הגמר, אבל המידע מופיע כ'הערות אגב' ולא ברישום מדוייק, ככה שיהיה אפשר להוציא קצת מידע על משחקי גביע בחלק מהעונות גם לפני קום המדינה.

RfWikiAdm 01:19, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) מעולה. אם יש לך כח, אתה יכול לבדוק את זה מול הגיליונות של עיתון דבר (שם אפילו יש מנגנון חיפוש) ומול עיתון הבוקר שגם שם יש סיקור לחלק מהמשחקים לפחות. אבל זה כבר כמובן רק אם יהיה לך כח אחרי שתסיים את מה שכבר מתועד בצורה נוחה וקלה להעלאה

--nadavb 01:21, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) כמובן שאני אנסה להשלים הכל, עד כמה שזה יהיה אפשרי. שנגיע לגשר נעבור אותו ;-)

RfWikiAdm 16:34, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) שים לב שעשיתי שורת קוד אלגנטית יותר ללוחות משחקים. תיקנתי אחד מהלוחות החדשים שהוספת לדוגמה. ראה לוח משחקי גביע (כדורגל) 1961/62

nadavb 16:51, 26 פברואר 2011 (Jerusalem Standard Time) ראיתי, תודה.

השלמה 53-4

RfWikiAdm 13:18, 5 מרץ 2011 (Jerusalem Standard Time) תוכל להעיף מבט? שיחה:לוח משחקי ליגה (כדורגל) 1953/54

--nadavb 13:18, 5 מרץ 2011 (Jerusalem Standard Time) ראיתי, אני אשלח עוד מעט מייל לגבי זה..

--nadavb 13:37, 5 מרץ 2011 (Jerusalem Standard Time) שלחתי.

תמונות להסרה

RfWikiAdm 21:35, 10 אפריל 2011 (Jerusalem Daylight Time) למה להסיר את התמונות האלו? דווקא תמונות טובות ועם זכויות

nadavb 21:44, 10 אפריל 2011 (Jerusalem Daylight Time) השם שלהן שגוי (השנה לא נכונה) וכבר העליתי במקומן תמונות עם שם הנכון. [1]

גביעים מאתר קדם

RfWikiAdm 20:02, 27 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time) שים לב, אין מדובר בגביע ארץ ישראל!! מדובר בגביע מונד, שכפי שמפורט באתר שלהם הוענק לטורניר קטן אחר[2]. ראה גם [3]

nadavb 20:22, 27 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time) טעות שלי. אני אפתח עוד מעט ערך מיוחד בשביל הגביע הזה.

מקור כתבה

Shechter 16:08, 29 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time)מה זה משנה מאיפה הכתבה מגיעה, גם לסאגה של טוטו תמוז הוספתי כתבות מ-ONE. זה לא קריטי. כמובן שלא רשמתי שהם חתמו, רק סיכמו.

nadavb 22:56, 29 מאי 2011 (Jerusalem Daylight Time) עניתי בדף השיחה של איתי שכטר

לתשומת לבך

RfWikiAdm 17:12, 26 יוני 2011 (Jerusalem Daylight Time) דיון בשער הקהילה שאשמח אם תיקח בו חלק [4]

הדף של בעז בנאי

תודה על התיקונים

nadavb 13:45, 28 ספטמבר 2011 (EEST) בשמחה (:


Roy guevara 10:47, 28 ספטמבר 2011 (EEST) יישר כוח על העברת עונת 1954/55 לענות 1955. !!

nadavb 13:45, 28 ספטמבר 2011 (EEST) תודה, כל הכבוד על ערכי המשחקים לעונה- הם נראים מעולה!

תבנית הגעה

RfWikiAdm 11:17, 18 נובמבר 2011 (EET) שים לב שהוספתי תבנית:הגעה בשביל הקישור להוראות הגעה. בהמשך אני מתכוון לעשות עם זה משהו יפה, אז אם תוכל להשתמש בה אודה

nadavb 11:20, 18 נובמבר 2011 (EET) ראיתי, אין בעיה.

הבחור שהפניתי אליך

RfWikiAdm 19:26, 19 מרץ 2012 (EET) יצרת איתו קשר? ניסית להכניס אותו לעניינים?

nadavb 23:43, 19 מרץ 2012 (EET) אכן, מדובר במשתמש Gavishko שכבר התחיל לערוך, ואני מקווה שלא התייאש עדיין ועוד נראה אותו פעיל כאן
חוץ מזה, אני חייב להגיד שזה לא פייר וגם אני רוצה בחורה. בושה!

RfWikiAdm 08:50, 20 מרץ 2012 (EET)הבחורה הבאה הולכת אליך, אני מבטיח =)

nadavb 10:53, 20 מרץ 2012 (EET) עד שתהיה כאן עוד בחורה, בטח הנכד שלי יהיה זה שיקבל אותה (-;

כלים אישיים
תרומות