לוח משחקי אימון (חו"ל): הבדלים בין גרסאות בדף
קפיצה לניווט
קפיצה לחיפוש
אין תקציר עריכה |
אין תקציר עריכה |
||
(8 גרסאות ביניים של 2 משתמשים אינן מוצגות) | |||
שורה 45: | שורה 45: | ||
| [[מאלמא]] (שבדיה) | | [[מאלמא]] (שבדיה) | ||
|4:1 | |4:1 | ||
|- | |||
| 14/6/1952 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[נבחרת אנקרה]] | |||
|1:2 | |||
|- | |||
| 29/8/1953 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[גלטסראי]] | |||
|6:0 | |||
|- | |- | ||
| 21/11/1953 | | 21/11/1953 | ||
שורה 50: | שורה 60: | ||
| [[א.י.ק שטוקהולם]] | | [[א.י.ק שטוקהולם]] | ||
|6:0 | |6:0 | ||
|- | |||
| 15/12/1953 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[קורזארו פורטואלגרה]] | |||
|5:0 | |||
|- | |- | ||
| 7/2/1957 | | 7/2/1957 | ||
שורה 106: | שורה 121: | ||
| [[סן קריסטובו]] (ברזיל) | | [[סן קריסטובו]] (ברזיל) | ||
|1:0 | |1:0 | ||
|- | |||
| 27/8/1960 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[אנורטוזיס]] (קפריסין) | |||
|0:1 | |||
|- | |||
| 5/3/1962 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[אלטאי]] (תורכיה) | |||
|0:0 | |||
|- | |||
| 3/9/1966 | |||
| [[פיטרבורו]] (אנגליה) | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
|0:4 | |||
|- | |||
| 3/2/1965 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[סלובאן ברטיסלבה]] | |||
|2:2 | |||
|- | |||
| 24/2/1965 | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
| [[ראפיד בוקרשט]] | |||
|0:1 | |||
|- | |- | ||
| 25/2/1967 | | 25/2/1967 | ||
שורה 111: | שורה 152: | ||
| [[סלאביה פראג]] | | [[סלאביה פראג]] | ||
|2:0 | |2:0 | ||
|- | |||
| 5/8/1967 | |||
| [[בורנמות']] | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
|1:2 [http://wiki.red-fans.com/images/c/cc/Davar_060867_foot.jpg] | |||
|- | |- | ||
| 12/8/1967 | | 12/8/1967 | ||
שורה 117: | שורה 163: | ||
|3:3 | |3:3 | ||
|- | |||
| 30/7/1969 | |||
| [[בארנסלי]] | |||
| '''הפועל ת"א''' | |||
|1:2 | |||
|} | |} | ||
[[קטגוריה:לוחות משחקים (כדורגל)]] |
גרסה אחרונה מ־16:20, 27 בפברואר 2011
תאריך | מארחת | אורחת | תוצאה |
---|---|---|---|
20/3/1950 | הפועל ת"א | פנרבחצ'ה | 0:1 |
18/11/1950 | הפועל ת"א | א.י.ק שטוקהולם | 4:0 |
23/1/1951 | הפועל ת"א | ס.ק לוזאן (שוויץ) | 2:2 |
3/6/1951 | הפועל ת"א | דאנדי יונייטד | 1:0 |
19/9/1951 | ארסנל | הפועל ת"א | 1:6 |
26/9/1951 | מנצ'סטר יונייטד | הפועל ת"א | 0:6 |
3/10/1951 | לידס | הפועל ת"א | 0:2 |
1/12/1951 | הפועל ת"א | מאלמא (שבדיה) | 4:1 |
14/6/1952 | הפועל ת"א | נבחרת אנקרה | 1:2 |
29/8/1953 | הפועל ת"א | גלטסראי | 6:0 |
21/11/1953 | הפועל ת"א | א.י.ק שטוקהולם | 6:0 |
15/12/1953 | הפועל ת"א | קורזארו פורטואלגרה | 5:0 |
7/2/1957 | הפועל ת"א | אוסטריה וינה | 2:0 |
29/8/1957 | אולימפיק אלא | הפועל ת"א | 0:2 |
5/9/1957 | לאנס | הפועל ת"א | 0:6 |
1/9/1957 | פ.צ מץ' | הפועל ת"א | 1:3 |
11/9/1957 | ראסינג פריז | הפועל ת"א | 2:5 |
16/9/1957 | סלטיק | הפועל ת"א | 2:5 |
19/9/1957 | דרומכונדרה | הפועל ת"א | 0:2 |
24/9/1957 | ארסנל | הפועל ת"א | 2:10 |
10/12/1957 | הפועל ת"א | לגיה ורשה | 2:0 |
6/2/1960 | הפועל ת"א | פרטיזן בלגרד | 1:0 |
9/6/1960 | הפועל ת"א | סן קריסטובו (ברזיל) | 1:0 |
27/8/1960 | הפועל ת"א | אנורטוזיס (קפריסין) | 0:1 |
5/3/1962 | הפועל ת"א | אלטאי (תורכיה) | 0:0 |
3/9/1966 | פיטרבורו (אנגליה) | הפועל ת"א | 0:4 |
3/2/1965 | הפועל ת"א | סלובאן ברטיסלבה | 2:2 |
24/2/1965 | הפועל ת"א | ראפיד בוקרשט | 0:1 |
25/2/1967 | הפועל ת"א | סלאביה פראג | 2:0 |
5/8/1967 | בורנמות' | הפועל ת"א | 1:2 [1] |
12/8/1967 | הורסנס (דנמרק) | הפועל ת"א | 3:3 |
30/7/1969 | בארנסלי | הפועל ת"א | 1:2 |