הנצחה:סמל שי אטיאס ז"ל

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
סמל שי אטיאס זל
08.12.2023 - 08.12.2023


קורות חיים

סמל שי אטיאס, שירת בחיל הים, בן 19 מראשל״צ, נהרג ביומה השני של מלחמת לבנון השנייה (2006) כשספינת חיל-הים "חנית" שבה שירת נפגעה מטיל שירה החיזבאללה אשר פגע בחלקה האחורי. שי נהרג במקום.

שי ניחן באישיות מיוחדת ובחוש הומור מפותח. הוא היה שקט ומופנם, ביישן וצנוע מאוד, ועם זאת היה נער חברותי ומוקף בחברים. חבריו ללימודים אמרו כי לעולם לא ישכחו את חיוכו, את שמחת החיים שניחן בה ואת האושר העצום שפרץ מתוכו.

מתן, אחיו הצעיר ממנו בשנה, העיד על צניעותו הרבה, על ראיית היופי שבפשטות ועל כך שהסתפק במועט. בשעות הפנאי אהב מאוד לעסוק בספורט ובכל הקשור בו, ובמיוחד בכדורגל.

״השנים עוברות אבל החלל נשאר, אני כבר נשוי, אחיך נשוי כבר עם ילדה, ואחותך כבר נשואה. דווקא במקום הזה שלהחתונות אתה חסר, כולנו גדלנו ואתה נשאר בצבא, אם היית בחיים בטוח כבר היית נשוי עם ילד.״ - כתב לו לפני שנה חברו הטוב שי וינשטיין.

שי הותיר אחריו הורים: מלכה ואברהם, ושני אחים: מתן ואופיר.

שי אטיאס - נזכור אותך לנצח!

הקשר להפועל

שי היה אוהד שרוף של הפועל, על דלת הכניסה לחדרו נהג להדביק סטיקרים של המועדון ושל שחקני הקבוצה. הוא עקב אחרי הקבוצה בדבקות וכמעט לא החמיץ משחק. בנוסף הרבה לצפות בכדורגל עולמי. שי אהב מאוד לבלות עם חברים, הואאהב את הים והיה קשור מאוד למשפחתו.

הוספת תגובות

ניתן להוסיף תגובות לעמוד ההנצחה. אנא שימרו על שפה מכובדת ומכבדת.

Loading comments...