הנצחה:ספי קרופסקי

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ספי קרופסקי
15.02.1980 - 30.07.2022


קורות חיים

נולד וגדל בנס ציונה, בנו של ניסן ראש עיריית נס ציונה הראשון ורוזי קרופסקי. את נערותו העביר בניו זילנד במסגרת שליחותו של אביו כשגריר ישראל בניו זילנד. ולאחר מכן חזר לארץ להתגייס והשתחרר מהצבא בדרגת סרן.

לאחר השחרור החליט לפתוח בקריירה עיתונאית. במהלך השנים שימש בתפקידים שונים בגופי תקשורת מובילים. בין השאר שימש בתחילת דרכו שימש ככתב פוליטי וכעורך בדסק החדשות של וואלה! NEWS. בהמשך ביצע מגוון תפקידים בעיתון "הארץ".לאחר מכן שימש כשנתיים ככתב החינוך והבריאות ב"כלכליסט". כמו כן שימש גם כראש מערכת החדשות ועורך הבריאות באתר "דבר ראשון" ובשנים האחרונות כתב ושימש כסגן עורך בטיים אאוט תל אביב ואף יועד להפוך לעורך העיתון.

בשנת 2022 התגלתה בעיה בליבו אשר דרשה פרוצדורה כירורגית. בעקבות סיבוכים שנבעו מהפרוצדורה הידרדר מצבו ולאחר מספר שבועות נפטר באופן טרגי בגיל 42.

לספי אחות אחת, הילה, שהייתה יועצת פוליטית בכנסת ודוברת עיריית נס ציונה. כמו כן בשנותיו האחרונות התגורר עם בת זוגו איה אלון עמה תיכנן להקים משפחה.

הקשר להפועל

ספי היה אוהד מושבע של הפועל תל אביב ופקד לעיתים קרובות את יציעי בלומפילד. לאורך השנים כתב גם בלוג אדום באתר הארץ וכן השתתף ב"חי בבאסה" פודקסט אוהדי הפועל הראשון.

הוספת תגובות

ניתן להוסיף תגובות לעמוד ההנצחה. אנא שימרו על שפה מכובדת ומכבדת.

Loading comments...