נמרוד בוכמן

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נמרוד בוכמן
תאריך לידה 8.7.1983
עיסוק עיקרי
הנהלות 4
תפקידים בולטים
עיסוקים נוספיםנמרוד בוכמן (נולד ב-8 ביולי 1983) הינו חבר ההנהלה הרביעית של עמותת הפועל אוסישקין ת"א. לתפקיד נבחר לאחר שנים של פעילות חברתית ובמסגרת הקהל

פעילות חברתית ובהפועל

בוכמן שימש כאחד מראשי מטה המאבק על אולם אוסישקין וכן מראשי מחאת האוהדים נגד אלי טביב. בבחירות לעיריית תל אביב-יפו שנערכו בשנת 2008, הוצב במקום ה-13 ברשימת "עיר לכולנו", ולאחר הבחירות נבחר כנציגה בועדת הספורט של העירייה שם פעל לקידום בניית אולם חדש להפועל והקצבות מוגדלות לקבוצות אוהדים.

באפריל 2012 נבחר לחבר ההנהלה הרביעית של עמותת הפועל אוסישקין ת"א. במסגרת פעילותו בהנהלה התמקד בניהול הדוברות והשיווק של העמותה

חייו הפרטיים

כדורגלן חובב בעברו. לאחר שויתר על קריירה מקצוענית הפך לשחקן הליגה לכדורגל חופים, ואף היה שוער נבחרת ישראל בכדורגל חופים. כמו כן משמש כשוער אס"א תל אביב בליגת הכדורגל באולמות וזכה עמה באליפות המדינה בליגת הכדורגל באולמות בשנת 2009 לאחר שנבחר למצטיין בסדרת הגמר.

בשנים 2010-2012 ריכז בוכמן את המטה הארצי של "פורום פעולה אזרחית" בראשות הרב מיכאל מלכיאור אשר הובילה את המאבק הציבורי להגדלת חלקו של הציבור בתגליות הגז הגדולות במה שידוע לציבור דרך ועדת ששינסקי. בקיץ 2011 היה בוכמן אחד מהפעילים הבולטים במסגרת המחאה החברתית. נכון לשנת 2012, לומד דיפלומטיה במסגרת תואר שני באוניברסיטת תל אביב.

בוכמן הוא אחיהם של הכדורסלנים כרמל ויפתח בוכמן, ומגיע ממשפחה ידועה של אוהדי הפועל.

קישורים חיצוניים