עונת 2009/10 (כדורגל) גביע הטוטו שלב הבתים מחזור 4

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Svg2raster.jpeg
עונה 2009/10
מסגרת גביע הטוטו
מחזור/סיבוב מחזור 4
תאריך 17/11/09
יריבה בני יהודה
מקום הקופסא
תוצאה 1:0
צופים 100


מהלך המשחק

100 הצופים באצטדיון "הקופסא" (עקב השזרוע בבלומפילד) ראו כבר בפתיחה מספר מצבים מסוכנים לזכות האדומים מול השער: בדקה ה-14 היה זה לאלה שהגיע לכדור חוזר ברחבה ובעט לרשת החיצונית מחמישה מטרים, וארבע דקות לאחר מכן היה זה תורו של ערן זהבי להחמיץ אחרי שסחט הצלה טובה מרן קדוש. בהמשך השתחררה מעט בני יהודה מהלחץ והגיעה אף היא למספר הזדמנויות מול השער של יאנקו, שהוכיח יכולת טובה ושמר על רשת נקייה.

עם פתיחת המחצית השנייה החליף רועי גורדנה מהנוער את זוראב מנטשאשווילי במרכז הקישור. בדקה ה-58 עלתה בני יהודה על לוח התוצאות: מסירה מדוייקת של ראדי נשלחה לעומרי אפק, האחרון השאיר לאלירן עטר וזה גלגל פנימה בקלות מול שער חשוף - 1:0 לאורחים.

לזכות הכתומים היו עוד מספר מצבים מסוכנים להגדיל את היתרון, אולם גלבאן, ביטון ועטר לא ניצלו את החולשה בהגנת הפועל והחמיצו מול יאנקו. בסיום 1:0 לבני יהודה.

כרטיסים ומורחקים

צהוב:

  • הפועל ת"א: אבוטבול (50), חוטה (89).
  • בני יהודה: ראלי (34), אבו זייד (38), עטר (40).

הרכבים

הפועל תל אביב: אריק ינקו, עומרי קנדה (סהר בנבנישתי, 79), יהודה חוטה, רמי דואני, גל שיש, שי אבוטבול, זוראב מנטשאשווילי (רועי גורדנה, 46), מיכאל זנדברג, ערן זהבי, מהראן לאלה, ויקטור מרעי (דני בונדר, 69).

בני יהודה: רן קדוש, עוז ראלי, איבן גארידו, אביב חדד, כפיר אדרי, סיניסה ליניץ', חסן אבו זייד (מהראן ראדי, 46), לירן כהן (עמרי אפק, 46), עומר רפס (ג'ורג' אמסיס, 46), משה ביטון, אלירן עטר (פדרו גלבאן, 59).

שפט: לירן ליאני

קישורים חיצוניים