עונת 2022/23 (כדורגל) משחק אימון 5

Svg2raster.jpeg
עונה 2022/23
מסגרת מחנה אימון לפגרת המונדיאל
מחזור/סיבוב 5
תאריך 28/11/22
יריבה
מקום ניקוסיה, קפריסין
תוצאה 1:3 להפועל
צופים

במחצית הראשונה בחר דראפיץ' לפתוח עם: עידו שרון; דור אלו, אנטואן קונטה, אור ישראלוב, יהב גורפינקל; גודפריד רומראטו, ארי כהן, שלומי אזולאי; סנטיהו סלליך, הישאם לאיוס ורז טוויזר.

האדומים ירדו למחצית כשהם מובילים 3:1. את הראשון כבש ארי כהן כבר בדקה השלישית מבישול של לאיוס, שלומי אזולאי הצטרף לחגיגה בדקה העשירית כשכבש מהנקודה הלבנה ורז טוויזר קינח עם השלישי בדקה ה-26. בדקה ה-30 אולוויז רדי צמצמו את הפער.

במחצית השניה ערך דראפיץ לא מעט שינויים ועלה עם: סטפן מרינוביץ'; בן ביטון, אדי גוטליב, אנטואן קונטה, יהב גורפינקל; דן אייבינדר, גודפריד רומראטו, פאבלו גונזלס; עומר סניור, ניב זריהן ושביט מזל.

בדקה ה-60 בוצעו ארבעה חילופים כשנכנסו לשחק אלן אוז'בולט, אל ים קנצפולסקי, סתיו למקין ואבו דוסו על חשבונם של קונטה, רומראטו, גורפינקל ומזל שנפצע בעקבות כניסה מסוכנת בו. כעבור עשר דקות מזל התאושש וחזר למשחק על חשבונו של ניב זריהן.

המחצית השניה הסתיימה ללא אירועים מיוחדים מבחינת שערים, אבל שניות לפני שריקת הסיום נרשמה שוב כניסה מסוכנת בשביט מזל. החלוץ שנפל לא הצליח לשוב ולעמוד על הרגליים ופונה לבית החולים באמצעות אמבולנס. מזל ספג מכה בצלעות ועבר צילום, כאשר התוצאות בו שללו את החשש לשבר.

🎥 תקציר המשחק, יוטיוב הפועל ת"א