אצטדיון וינטר

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
אצטדיון וינטר
מיקום רמת גן
נפתח 1983
שופץ 2000, 2007
נסגר -
נהרס -
בעלים מועדון הכדורגל הכח ר"ג
מפעיל מועדון הכדורגל הכח ר"ג
משטח דשא
קבוצות ביתיות הכח ר"ג
מספר מושבים 8,000

אצטדיון וינטר הינו אצטדיון כדורגל הנמצא בעיר רמת גן. זהו מגרשה הביתי של הכח ר"ג, והוא מכיל כ-8,000 מקומות ישיבה.

היסטוריה

הקמת האיצטדיון

האצטדיון הוקם בשנת 1983, והחליף את אצטדיונה הישן של הכח ר"ג בגלי גיל. באצטדיון כ-8,000 מקומות ישיבה, כולם בצבע סגול, צבע המועדון וכן כיסאות היוצרים בלבן את קריאת העידוד המפורסמת של המועדון "הך הך הכח".

שימוש באיצטדיון

האצטדיון משמש כיום את הקבוצה הבוגרת של הכח ר"ג למשחקים במסגרות השונות. בעבר שימש האצטדיון כאצטדיונה הביתי של הפועל ר"ג, למשך תקופה של 3 שנים בתחילת שנות ה-2000 בה המכתש היה סגור בהוראת המשטרה. האצטדיון חולק את קיר היציע המזרחי עם הספארי של רמת גן.

יציעים ("שערים")

האצטדיון מורכב משני יציעים מרכזיים, מזרחי ומערבי. אוהדי הקבוצה הביתית יושבים לרוב ביציע המערבי. אין יציע קבוע לאוהדי הקבוצות האורחות.

דרכי הגעה

רכב

צמוד לאיצטדיון מגרש עפר גדול לחנייה (חינם).

  • כביש 4 - הדרך הפשוטה ביותר להגיע לאצטדיון. יש לרדת במחלף מסבים לכיוון מערב (דרך לוד) ולנסוע עד לצומת עם דרך הטייסים, שם יש לפנות ימינה. האיצטדיון מצד ימין לאחר כ-100 מטר.
  • נתיבי איילון - יש לרדת במחלף השלום לכיוון מזרח, ולנסוע בדרך השלום. בצומת עם דרך הטייסים (פארק אידית וולפסון) יש לפנות ימינה. האיצטדיון לבסוף מצד שמאל. מומלץ למצוא חנייה מעט לפני צומת דרך הטייסים-דרך לוד (יש חנייה ברחובות צדדיים), מאחר ואין פנייה שמאלה מדרך הטייסים למגרש החנייה.

אוטובוסים

מומלץ לבדוק בחברת "דן" לגבי כל אוטובוס אשר עובר באיזור דרך הטייסים. קו 67 מגיע מאיזור קניון רמת גן ועוצר ליד האיצטדיון. קו 11 מגיע מרכבת מרכז. קו 32 מאיזור דיזנגוף סנטר.

קישורים חיצוניים