ליאור בקשי

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ליאור בקשי
ליאור בקשי
כינוי -
מנגינת שיר שחקן there's no limit/ 2unlimited (מנגינה)
תאריך לידה 13/07/1989
מספר בהפועל 19
תפקיד מגן
מועדוני נוער הפועל ת"א
שנים 1
מועדונים הפועל ת"א, הפועל ירושלים, הפועל ר"ג


ליאור בקשי (נולד ב-13 ביולי 1989) הינו מגן ימני ישראלי שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ונמנה על סגל הקבוצה הבוגרת במהלך עונות 2008/09. משחק כיום בהפועל ר"ג.

תיאור קריירה

"מגן ימני בכל רמ"ח אבריו", כפי שמגדיר אותו מאמנו בקבוצת הנוער לשעבר, תומר קשטן. בקשי פתח את העונה הקודמת בקבוצת הבוגרים ובקבוצת הנוער בעקבות החלטה חדשה של ההתאחדות לכדורגל. המגן הצעיר ניחן במהירות ובטכניקה מצוינות.

ליאור שגדל במחלקת הנוער של הפועל נמנה על סגל הקבוצה הבוגרת במהלך עונת 2008/09, כששותף לסירוגין במהלך משחקי גביע הטוטו של הקבוצה הבוגרת תוך כדי שהוא ממשיך לשחק בקביעות במשחקיה של קבוצת הנוער. לאחר משחק גומלין נגד מכבי חיפה במסגרת רבע גמר גביע הטוטו החליט אלי גוטמן להחזירו לקבוצת הנוער בעקבות תקרית בה ירד למקלחות במהלך דו קרב הפנדלים במקום להשיאר עם חבריו ולעודד אותם [1]; אבל אחרי שיחה עם המאמן הוחזר ליאור לקבוצה.
בסיום אותה עונה עבר ליאור אל הפועל ירושלים מהליגה הלאומית בה שיחק במהלך עונת 2009/10, אך גם בקבוצה זו ליאור לא זכה לדקות משחק מרובות ושותף ב-7 משחקים בלבד במהלך העונה.
למרות העונה הלא מוצלחת בהפועל ירושלים, עבר בקשי מהליגה הלאומית דווקא אל ליגת העל כשהצטרף לשורות הפועל ר"ג לקראת עונת 2010/11.

גלרית תמונות