נועה סקלי

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נועה סקלי
תאריך לידה 23.10.1942
עיסוק עיקרי
הנהלות 1, 2, 3
תפקידים בולטים סגן יו"ר העמותה
עיסוקים נוספים לשעבר מנכ"לית סמינר הקיבוציםנועה סקלי (ליפשיץ) (נולדה ב-23 באוקטובר 1942) הינה היו"ר הראשון של הנהלת הפועל אוסישקין.

ביוגרפיה

נועה סקלי במדי הקבוצה בדרבי תל אביבי. משמאל רונית שרף

קריירה בהפועל

סקלי שיחקה בקבוצת הנשים של הפועל בכדורסל והפועל גן שמואל. כשחקנית לקחה אליפויות בעונות 1968/69 ו-1969/70. בנוסף לקחה 2 אליפויות נוספות כמאמנת הקבוצה בעונות 1973/74 ו-1974/75.

הפועל אוסישקין

בעקבות ניסיונה הניהולי שימשה כיו"ר הראשון של הנהלת עמותת הפועל אוסישקין. גם בשתי מערכות הבחירות הבאות להנהלת העמותה שבה ונבחרה,ב שני המקרים קיבלה את מספר הקולות הרב ביותר, ושימשה כס. יו"ר העמותה.

סקלי הייתה ידועה במסירותה, ולמעשה עבדה בהתנדבות במשרה מלאה כמנכ"ל העמותה. במסגרת פעילותה הייתה פעילה מול העירייה בנושא האולם החדש לקבוצה, וכן עסקה רבות בכל הצרכים הטכניים של העמותה כשהיא מגייסת את בני משפחתה לעזור לעמותה.

לבסוף פרשה עקב סיבות אישיות מהנהלת העמותה בספטמבר 2011 לאחר 4 שנים. בהודעה לאוהדים אשר הוציאה ההנהלה בעקבות עזיבתה נאמר "נועה הניחה את היסודות למינהל התקין של העמותה והשקיעה ימים כלילות בכדי שהעמותה תעמוד בכל יעדיה ומטלותיה, הגדולים והקטנים כאחד. בשם כל חברי העמותה אנחנו מודים לנועה על כל מה שעשתה למעננו ובטוחים כי תימצא הדרך הנאותה להמשיך והפיק תועלת מהאכפתיות והניסיון שלה לקידום העמותה והקבוצה". את מקומה בהנהלה תפס חבר ועדת הביקורת לשעבר משה בילופולסקי.

קריירה מקצועית

שימשה בעבר גם כמנהלת הנבחרת הלאומית לנשים וחברת איגוד הכדורסל. שימשה כמנכ"לית סמינר הקיבוצים בשנים 1998-2005.

קישורים חיצוניים

ערך זה הוא קצרמר. אתם יכולים לעזור לויקיפועל ולהרחיב אותו.