עומר בוקסנבוים

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עומר בוקסנבוים (נולד ב-12 בנובמבר 1982) הוא כדורגלן עבר ישראלי ששיחק בעמדת הקשר. ניהל את מחלקת הנוער של הפועל ת"א בין השנים 2016-2022 ובקיץ 2022 מונה למנהל מקצועי במחלקת הבוגרים של הפועל תל אביב למשך חצי שנה עד להתפטרותו.

מהלך הקריירה

הערך בויקיפדיה

רקע בהפועל

לקראת עונת 2017/2018 מונה בוקסנבוים למנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל תל אביב [1]. במהלך חמש עונות הצליח בוקסה להחזיר את הפועל לקדמת הבמה של מחלקות הנוער בישראל ולמצב אותה בין מועדוני הנוער בטובים בישראל. בתקופתו יצאו שחקנים ממחלקת הנוער בהן שי אליאס, אושר דוידה, דורון ליידנר, עומר סניור, סתיו למקין ואל ים קנצלפונסקי ועוד.

לקראת עונת 2022/2023 קודם בוקסנבוים למנהל המקצועי של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, לאור הערכה רבה מצד הבעלים שרון ויצחק ניסנוב על עבודתו עם מחלקת הנוער והיה אחראי על בניית סגל הקבוצה לשנת המאה של המועדון. בחזונו, ראה שילוב מוצלח בין ותיקים לשחקנים צעירים תוצרת המועדון והשתלבות בצמרת. לאחר רצף כשלונות בבניית הסגל, יציבות הקבוצה והשיא עם ההשפלה הגדולה בהיסטוריה של האדומים - 0:6 לבאר שבע בחוץ, הודיע בוקסה ב-10 בינואר 2023 כי הוא עוזב את הקבוצה יחד עם המאמן סלובודן דראפיץ'.

קישורים חיצוניים