שיחת משתמש:Oshriel

מתוך ויקיפועל
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לינקים

Red boy 14:19, 31 במרץ 2020 (UTC) היי Oshriel. שמתי לב כי פתחת 2 ערכים למשחקים בעונת 2001/02 עם מלל של "תקציר המשחק" ללא לינק. אני מניח שיש לך את הלינקים לאותם תקצירים ועל כן אשמח לסייע לך בהטמעתם. בהצלחה :)

ערכים חדשים

RfWikiAdm 11:43, 13 באפריל 2020 (UTC) אם תוכל רק בערכים חדשים שאתה פותח שאין בהם תוכן מלב קישור לוידאו להוסיף גם ציון שהם קצרמר, כלומר מאמר קצר ללא תוכן כמעט, כדאי שנדע לחזור אליהם בעתיד. פשוט מוסיפים בהתחלה את הכיתוב {{קצרמר}}

אין בעיה, תודה! תיקנת את זה?

ערכי משחק

Red boy 05:30, 1 בספטמבר 2021 (UTC) היי Oshriel.

  • אני רואה שאתה פותח ערכים חדשים למשחקים מעונות שונות ומוסיף בהם את התקציר. יהיה מעולה אם תוכל להוסיף קצת מידע על המשחק. זה יכול להיות מידע שמאוד זמין כמו הרכבים, כובשי השערים וכו'.
  • כמו כן, ראיתי שערכת כמה ערכים והוספת להם את לוגו הוידאו. האם זה חיוני?


אין בעיה, אוסיף עוד מידע. בגדול יש לי מאגר גדול של עיתונות, גולים מאז שנת 2000. רוצה לעלות במסודר אבל צריך עזרה בעבודה בויקיפועל.

לגבי לוגו וידאו, הרעיון הוא שמי שיחפש את הלוגו, ימצא גולים לצפייה וזה יעזור בהנחלת המסורת האדומה למי שמחפש ויזואלי.

תמונות

Red boy 19:46, 2 בנובמבר 2021 (UTC) היי Oshriel. ראיתי שהוספת תמונה בויקיפועל, אולי לראשונה. 2 הערות בנוגע לכך:

  • נתת שם גנרי לקובץ שהעלית. יהיה מעולה אם כשאתה מעלה תמונה תיתן לה שם עם משמעות. למשל בתמונה הזו שהעלית, שם מתאים הוא "ball 1 2122", כלומר, תמונה מענף הכדורסל, מחזור 1, עונת 2021/22.
  • כמו כן, ראוי מאוד להעלות תמונות ממקור ידוע ולציינו, הן מסיבה של זכויות יוצרים והן בגלל שאנחנו אנשים טובים שמעריכים את העבודה של הצלמים ;)

בהצלחה.

RfWikiAdm 20:04, 2 בנובמבר 2021 (UTC) בדיוק דיברנו על זה בווצאפ הפרטי :)

Red boy 22:08, 1 במאי 2022 (UTC) היי Oshriel. שים לב שאתה עדיין לא מקפיד על הסעיפים הנ"ל. ברור לי שזה כנראה מתוך הרגל. מאחר שאתה מעלה הרבה מאוד תמונות, קשה מאוד לעקוב אחרי ההעלאות ולתקן את השמות בהם אתה מעלה את הקבצים. לכן בבקשה תשתדל להעלות תמונות עם שמות מתאימים ורק ממקורות מורשים (האתרים הרשמיים וכד'), וגם אז, לציין את המקור (למשל, שם הצלם והאתר ממנו נלקח).

אין בעיה, יבוצע. תודה על ההערה